Jeżeli trafiłeś na ten właśnie artykuł, to znaczy, że poszukujesz nowych ścieżek w realizacji swoich projektów, pasji i pomysłów. Aby ułatwić Ci poruszanie się w świecie nowych technologii z dumą przedstawiamy serię Grove.  Zestaw Grove Starter Kit w wersji polskiej już dostępny w naszym sklepie!

Grove Starter Kit - opakowanie

Twórcy Grove – Seeed Studio – stworzyli platformę elektroniczną, dzięki której w wygodny i szybki sposób możesz tworzyć, budować i zmieniać projekty bez potrzeby lutowania, czy korzystania z przejściówek, dodatkowych przewodów lub płytki stykowej.  Elementy łączysz ze sobą jak klocki Lego, a to zawsze wywoływało uśmiech na twarzy 😊 System łatwych do połączenia elementów znacząco usprawnia proces tworzenia i minimalizuje ograniczenia techniczne. Niewątpliwą zaletą platformy Grove jest także kompatybilność z popularnym modułem Arduino Uno.  

Grove Starter Kit - otwarte pudełko

Dzięki współpracy Botland i Seeed Studio powstał zestaw zapakowany w podręczny organizer wraz z instrukcją obsługi w języku polskim. Starter Kit idealnie nadaje się na prezent, który doceni każdy pasjonat elektroniki. Grove z pewnością spodoba się również tym wszystkim, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań w codziennym życiu. Jest to pierwszy zestaw Grove dostępny w polskiej wersji językowej, który jest silnie wspierany licznymi przykładami i poradnikami dostępnymi w sieci.

Zawartość zestawu Grove Starter Kit

Grove Starter Kit - zawartość zestawu

Produkty Grove ograniczyć może jedynie Twoja wyobraźnia. Ilość dostępnych na rynku czujników i rozszerzeń z serii Grove pozwala dowolnie tworzyć, zmieniać i modyfikować projekty. W naszym zestawie znajdziesz m.in.:

  • Wyświetlacz LCD z podświetleniem RGB – wyświetli dane przesłane z innego czujnika np. aktualną temperaturę,
  • Moduł przekaźnika – pozwala sterować urządzeniami o napięciu 230V, np. włączyć lampę lub sterować roletami,
  • Buzzer – moduł wytwarzający proste dźwięki, a nawet generujący proste melodie,
  • Czujnik dźwięku – służy do wykrywania poziomu dźwięku otoczenia, ma zastosowanie np. w elektronicznej niani, która wykrywa płacz dziecka,
  • Czujnik dotyku – może służyć do włączenia innego czujnika, np. diody LED,
  • Potencjometr obrotowy – można go zastosować w postaci analogowej gałki np. do regulacji głośności,
  • Czujnik temperatury – mierzy temperaturę powietrza w zakresie od -40°C do 125°C,
  • Dioda LED – pozwala tworzyć kompozycje świetlne np. migające elementy obrazów,
  • Czujnik światła – można go zastosować w oświetleniu zewnętrznym, które uruchomi się gdy natężenie światła spadnie,
  • Przycisk – analogowy przycisk, który można wykorzystać np. do włączenia urządzenia.

Jeśli oczekujesz najwyższej jakości komponentów, łatwego dostępu do pomocy dydaktycznych, a przede wszystkim radości z tworzenia niepowtarzalnych projektów koniecznie poznaj nową serię Grove Starter Kit.

Odkrywaj nowe możliwości. Twórz fascynujące projekty. Rozwijaj wyobraźnię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *